Budynek usługowy 601m2 na działce gruntu o powierzchni 2298m2 LICYTACJA

480 424,16

Damnica, pomorskie

Skontaktuj się

Opis nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń

Kancelaria Komornicza nr VII w Słupsku

Sygnatury: GKm 8/22, KM 1307/23

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Słupsku Katarzyna Skoczeń Kancelaria Komornicza nr VII w Słupsku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc)

w dniu 18.06.2026 r. o godzinie 10:00

rozpocznie się

pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości

Grunt zabudowany budynkiem byłej piekarni w Damnicy- Działka o pow. 2298 mkw zabudowana budynkiem byłej piekarni w Damnicy

Adres nieruchomości, 76-231 Damnica, poczta Damnica

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości- Inne tereny zabudowane

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja- księga wieczysta (NKW) o numerze SL1S/000XXXXX/1, Sąd Rejonowy w Słupsku VII Wydział Ksiąg Wieczystych w Słupsku

Cena wywołania* 480 424,16 zł (3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie 4 805,00 zł

Suma oszacowania 640 565,55 zł (w tym VAT 23%)

Wysokość rękojmi 64 056,56 zł

Złożenie rękojmi do- 16.06.2026 r. 23:59

Termin licytacji- 18.06.2026 r. 10:00 – 25.06.2026 r. 10:00

*) cena wywołania zawiera podatek VAT

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PKO BP SA I O/CENTRUM SŁUPSK 61 102046490000750200086108 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytackomorni

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 14:30 do 15:00.

W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości. Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem licytackomorn oraz przystąpienie do przetargu na 2 dni robocze przed rozpoczęciem.

Rękojmię należy złożyć najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru pesel, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.