Działka pod zabudowę jednorodzinną LICYTACJA

1 940 000,00

Józefów, mazowieckie

Skontaktuj się

Opis nieruchomości

W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt XIX GUp 141/22 syndyk masy upadłości sprzeda prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, w miejscowości Józefów (obręb 0094) przy ul. Wiązowskiej, stanowiącej działkę ewidencyjną nr 33, o powierzchni

1. Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi 1.940.000,00 zł (słownie: jeden milion dziewięćset czterdzieści tysięcy złotych).

2. Wymagane wadium w wysokości dniu 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych).

3. Pisemne oferty należy składać do dnia ………………………… 2026 roku.

4. Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym w dniu dniu …………………………. 2026 roku o godzinie 14:30 w kancelarii Syndyka.

Szczegóły ogłoszenia

Nr oferty

S/15/8/PBNPO

Cena

1 940 000,00 zł

Powierzchnia

2573 m2

Powierzchnia działki

2573 m2

Lokalizacja

Wiązowa, Józefów, otwocki, mazowieckie

Przeznaczenie gruntu

budowlany

Dane dodatkowe

ogrodzenie, regularny kształt, MPZP

Media

prąd, gaz, woda, kanalizacja

Dojazd

asfaltowy

Forma prawna

własność

Zadzwoń do sprzedawcy

Ewa Kisiel

661 740 050

    Kontakt ze sprzedawcą

    Podobne oferty

    Działki

    Działki zabudowane dawną bazą paliw płynnych LICYTACJA

    Pszczelne Łąki, Zawiercie, śląskie
    13 602,00 m2 | działka: 13 602,00 m2
    licytacja: 28.08.2026
    150 000,00
    Działki

    Działka z rozpoczętą budową – Hecznarowice

    Odsole, Henczarowice, śląskie
    819,00 m2 | działka: 819,00 m2
    licytacja: 01.10.2026
    173 775,00
    Działki

    Działka produkcyjno- magazynowa PRZETARG

    Osiek nad Notecią, pilski, wielkopolskie
    9 000,00 m2 | działka: 9 000,00 m2
    352 880,00
    Działki

    Działka budowlana 2600m², piękne widoki!

    Zabrzeż, nowosądecki, małopolskie
    2 600,00 m2 | działka: 2 600,00 m2
    133 200,00
    Działki

    Duża działka nad jeziorem LICYTACJA

    Siemno, nidzicki, warmińsko-mazurskie
    15 388,00 m2 | działka: 15 388,00 m2
    licytacja: 02.09.2026
    936 522,00
    Działki

    Działka z szklarnią i budynkiem magazynowym PRZETARG

    Sudół, ostrowiecki, świętokrzyskie
    159 700,00 m2 | działka: 1 151,00 m2
    689 467,00
    Działki

    Działka rolna- regularny kształt LICYTACJA

    Tułodziad, ostródzki, warmińsko-mazurskie
    6 829,00 m2 | działka: 6 829,00 m2
    licytacja: 24.09.2026
    42 133,00
    Działki

    Duża działka rolna TAKŻE DLA NIEROLNIKA

    Śniegocin, płocki, mazowieckie
    30 500,00 m2 | działka: 305 000,00 m2
    113 200,00
    Działki

    Grunty pokopalniane

    Piekary śląskie, śląskie
    127 600,00 m2 | działka: 127 600,00 m2
    1 200 000,00
    ×

    Zapisz się do newslettera

    Wybierz województwo
    Rodzaj treści